ورود اعضا ...

ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

دانلود کاتالوگ دوزبانه  محصولات 

بیست و هفتمین سالگرد تاسیس رزمیاران

   

شرکت صنایع ایجاد رزمیاران تولید هیدروموتورهای پیستونی با حجم سیلندر 50cc تا 2050cc و قدرت خروجی تا 110KW را در برنامه تولیدات خود قرار داده و توانایی تولید هیدروموتورهای پیستونی در اندازه، فشار و دبی خاص بنا به سفارش مشتری را دارد.

 

products

تاریخچه رزمیاران


 صنايع ايجاد رزمياران در سال 1372 با هدف توليد انواع شاتون خودرو تاسيس شد و در سال 1373 براي اولين بار خط توليد شاتون پيكان را در ايران راه اندازي كرد. اين شركت پايه گذار صنعت قطعه سازي خودرو در شهرستان نايين بوده و در حال حاضر با پياده سازي سيستم مديريت كيفيت
 ISO/TS  16949 اصلي ترين توليد كننده شاتون در ايران مي باشد.
 طراحي و اجراي خطوط توليد, تدوين فرايند هاي توليد و كنترلي همچنين محاسبه ي تلورانس زنجيره اي براي توليد انواع شاتون, ميل لنگ, ميل بادامك, پمپ هيدروليك, پوسته و قطعات گير بكس در كارنامه واحد طراحي مهندسي اين شركت قرار دارد.
 توليدات كارخانه اين شركت شامل شاتون موتور هاي پژو, XU7 پژو, TU5 پژو , TU3پژو EF7 , پيكان , OHV II , OHVپرايد و نيسان Z24 مي باشد كه بر روي خودروهاي سمند ,پژو (405 , پارس , 206 , RDX , Roa) پرايد, پيكان و نيسان بار دو نصب مي شود.

توليد شاتون خانواده موتور هاي ملي ( EFD5 , EF4 ) در طرح هاي توسعه اين شركت قرار دارد.

 

 

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و لوازم و مجموعه خودرو تهران در آبانماه ۹۸ در حالی برگزار شد که قطعه سازان داخلی کشور سال را طوری از نیمه گذرانده اند که با مشکلات عدیده ای روبرو شده که عمدا از جانب خودروسازان بوده است.
همچنین امید به بهبود عملکرد در بازار لوازم یدکی  و حضور پررنگ در این بازار در این رویداد مهم مشارکت نمودند.
 با توجه به مشکلات مالی خودروسازان و کاهش تولید آنان که اشاره شد و همچنین محدودیت های اعمال شده توسط وزارت صمت و گمرکات کشور، قطعه سازان کشور می‌باید فرصت را غنیمت شمرده و جایگاهی که محصول با کیفیت تولید داخل شایسته آن بوده را به دست بیاورند که این مهم میتواند با به معرض دید قرار دادن کالاهایشان در این گونه نمایشگاه‌ها میسر گردد.
 ‏ نکته ای که حائز اهمیت می باشد تولید کنندگان قطعات خودرو و صاحبان برند های بازرگانی در این صنعت  در اکثر موارد همگام با علم روز بازرگانی گام بر می دارند و هر ساله در این گونه رویدادها شاهد موفقیتهای روز افزون این شرکتها هستیم.
امید است با استفاده از فرصت های به وجود آمده و امید های پیش رو فعالان این حوزه بتوانند گامهای مستحکم و ماندگار در راه توسعه این صنعت بردارند.
 شرکت صنایع ایجاد رزمیاران نیز به مانند سال های گذشته در این رویداد حضوری فعال داشته است محصولات جدید این شرکت نیز شامل شاتون و گژن پین های سبک و سنگین در این نمایشگاه رونمایی شد .
 ‏شاتون موتور تراکتور فرگوسن(ITM 399 & 285) به سبد شاتون های سنگین تولیدی مان اضافه شد.
 ‏گژن پین های موتورهای تراکتور فرگوسن، کامیون هوو، کامیون دانگ فنگ، کامیونت هیوندای، گژن پین های سبک شامل موتورهای روآOHV، موتور ملی EF7 به دیگر محصولات تولیدی مان اضافه گردید.
 همچنین برای اولین بار در کشور مجموعه شاتون و پین میل لنگ موتورسیکلت هوندا CG125 به سفارش شرکت ویاکو به تولید انبوه رسید

 

نمایشگاه 2020